[-]
آخرین ارسالی ها
هتل آرسیما هوم استانبول + تصاویر
شروع کننده:امیرعلی 96 آخرین پست توسط:امیرعلی 96 پاسخ ها:0 معرفی سایتها و وبلاگها Introducing sites and blogs نمایش ها:53 زمان:۵-۱۷-۱۳۹۷
تعرفه جدید خدمات
شروع کننده:elena آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:1 عمومی General نمایش ها:98 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
سه تفاوت عمده ای که در ثبت شرکت ها در دو قالب مسئولیت محدود و سهامی خاص وجود دارد
شروع کننده:kare آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:0 عمومی General نمایش ها:101 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
سفید کردن دندان ها (بلیچینگ) در منزل
شروع کننده:mojdehp آخرین پست توسط:mojdehp پاسخ ها:0 پزشکی - سلامت و زیبایی Medical - Health and Beauty نمایش ها:104 زمان:۵-۸-۱۳۹۷
دفترچه ثبت نام علمي کاربردي
شروع کننده:bahar pouran آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:0 عمومی General نمایش ها:152 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
رشته هاي بدون آزمون علمي کاربردي
شروع کننده:bahar pouran آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:0 عمومی General نمایش ها:162 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
فالور اینستگرام و......
شروع کننده:elena آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:1 عمومی General نمایش ها:190 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
حمایت هایی که دولت برای ثبت شرکت های تعاونی
شروع کننده:kare آخرین پست توسط:امیرعلی 96 پاسخ ها:0 معرفی سایتها و وبلاگها Introducing sites and blogs نمایش ها:150 زمان:۵-۱۷-۱۳۹۷
اعلام نتايج بدون کنکور دانشگاه آزاد
شروع کننده:bahar pouran آخرین پست توسط:امیرعلی 96 پاسخ ها:0 معرفی سایتها و وبلاگها Introducing sites and blogs نمایش ها:144 زمان:۵-۱۷-۱۳۹۷
آموزش افزایش رایگان فالوور و لایک اینستاگرام
شروع کننده:elena آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:0 عمومی General نمایش ها:228 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

[-]
آخرین ارسالی ها
هتل آرسیما هوم استانبول + تصاویر
شروع کننده:امیرعلی 96 آخرین پست توسط:امیرعلی 96 پاسخ ها:0 معرفی سایتها و وبلاگها Introducing sites and blogs نمایش ها:53 زمان:۵-۱۷-۱۳۹۷
تعرفه جدید خدمات
شروع کننده:elena آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:1 عمومی General نمایش ها:98 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
سه تفاوت عمده ای که در ثبت شرکت ها در دو قالب مسئولیت محدود و سهامی خاص وجود دارد
شروع کننده:kare آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:0 عمومی General نمایش ها:101 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
سفید کردن دندان ها (بلیچینگ) در منزل
شروع کننده:mojdehp آخرین پست توسط:mojdehp پاسخ ها:0 پزشکی - سلامت و زیبایی Medical - Health and Beauty نمایش ها:104 زمان:۵-۸-۱۳۹۷
دفترچه ثبت نام علمي کاربردي
شروع کننده:bahar pouran آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:0 عمومی General نمایش ها:152 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
رشته هاي بدون آزمون علمي کاربردي
شروع کننده:bahar pouran آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:0 عمومی General نمایش ها:162 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
فالور اینستگرام و......
شروع کننده:elena آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:1 عمومی General نمایش ها:190 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
حمایت هایی که دولت برای ثبت شرکت های تعاونی
شروع کننده:kare آخرین پست توسط:امیرعلی 96 پاسخ ها:0 معرفی سایتها و وبلاگها Introducing sites and blogs نمایش ها:150 زمان:۵-۱۷-۱۳۹۷
اعلام نتايج بدون کنکور دانشگاه آزاد
شروع کننده:bahar pouran آخرین پست توسط:امیرعلی 96 پاسخ ها:0 معرفی سایتها و وبلاگها Introducing sites and blogs نمایش ها:144 زمان:۵-۱۷-۱۳۹۷
آموزش افزایش رایگان فالوور و لایک اینستاگرام
شروع کننده:elena آخرین پست توسط:elena پاسخ ها:0 عمومی General نمایش ها:228 زمان:۵-۱۶-۱۳۹۷
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50 روز تا رقابت جام جهانی
نویسنده پیام
elham222 آفلاین
Junior Member
**

اعتبار: 0
ارسال: #1
50 روز تا رقابت جام جهانی
سلام به همه دوستان خوبم

حالتون چه طوره!!؟ امیدوارم که خوب و سلامت باشید داشتم به تقویم نگاه می کردم
کمتر از 50 روز دیگه رقابت هیجان انگیز جام جهانی شروع میشه و ما هم پای تلویزیون
لذت سرشاری می برییم!!!!

خیلی خوبه که این مسابقات برگزار میشه و تیم های مختلف که هیچ وقت فرصت
رویارویی رو با هم ندارند، در مقابل هم قرار می گیرند و بازی های زیبایی رو رقم می
زنند. تیم ملی ایران هم که آماده تر از همیشه داره خودش رو برای این مسابقات آماده
می کنه، به نظرم باید چند تا مسابقه خوب رو ترتیب بدن تا تیم ملی بتوانه انسجام
بهتری رو پیدا کنه و بازی خوبی رو توی این رقابت ها از خودش ب نمایش بزاره.

من که از الان برای این رقابت ها روزشماری می کنم و دوست داشتم اگه امکان داشت
می رفتم و از نزدیک برم و با گرفتن تور
جام جهانی روسیه
از یکی از این آژانس های مسافرتی به این کشور سفر کنم تا
بتوانم از نزدیک تیم ملی رو حمایت و تشویق کنم.به امید بازی های بسیار خوبی که تیم
ملی برای مردم ایران انجام خواهد داد.
۲-۶-۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان